Поиск по этому блогу

четверг, 10 октября 2019 г.








Чергова зустріч у Кіноклубі Docudays UA при  бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбулася для учнів  8 -11 класів Дмитрівської школи. Відбувся перегляд стрічки шведської режисерки Монне Ліндстрьом «Рахую дні, рахую роки».  Цей фільм заснований на особистих історіях і думках трьох шведських дітей, в сім'ю кожного з яких прийшла біда, та як вони її відчувають і як намагаються допомогти собі і родині.
Учні активно долучилися до обговорення фільму
На запитання: «Чи може дитина жити без захисту та що потрібно дитині, щоб почуватися щасливою?, Про що мріють діти?» - організатори отримали безліч емоційних та водночас грунтовних відповідей.
Після перегляду модератор запросила  створити  колаж-візуалізацію на тему «Я почуваюсь захищеним» Кожен із дітей висловив свою думку з цього приводу.
Благополуччя дітей та їх права викликали пильну увагу міждународного співтовариства.
Модератор проінформувала присутніх про світову конституцію  для дітей – Конвенцію про права дитини. Визначили основні права дитини: право на життя, право на охорону здоров’я, право на безпечні умови для життя, право на сім’ю і громадянство, право на проживання в сім’ї разом з батьками, право на майно і житло. Дискутували про те, чому права дітей порушуються та як держава, суспільство, та кожна людина можуть виправити правові прогалини. Як зазначила шкільний бібліотекар – Людмила Васильївна, що ми «повинні бути толерантними один до одного, аналізувати свої вчинки.
Такі фільми дозволяють вчитися на чужих помилках та не повторювати їх в своєму подальшому житті».

2 комментария:

  1. Перегляд стрічки шведської режисерки Монне Ліндстрьом «Рахую дні, рахую роки»

    ОтветитьУдалить
  2. У Кіноклубі Docudays UA при бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбулася для учнів 8 -11 класів Дмитрівської школи. Відбувся перегляд стрічки шведської режисерки Монне Ліндстрьом «Рахую дні, рахую роки»

    ОтветитьУдалить